• Enkele reis
  • Retour

Zoek naar accommodatie met Booking.com

Vind een trein van Oosterbeek naar Arnhem

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Vind het goedkoopste treinkaartje voor je reis

Door Trein

Vandaag

Door Trein

Morgen

Door Trein

2 Dagen

Rentalcars.com

Vind goedkope autoverhuur in Arnhem.

Treinen van Oosterbeek naar Arnhem

virail helpt je bij het vinden van de dienstregeling en prijzen van alle treinen van Oosterbeek naar Arnhem.

Het traject van Oosterbeek naar Arnhem wordt dagelijks gereden door 0 treinen vertrekkend van naar het station in Oosterbeek naar in de stations in Arnhem Centraal.

De gemiddelde reisduur bedraagt . De eerste trein vertrekt om .

Oosterbeek tot Arnhem door trein

Afstand 5 km

Routeoverzicht met Trein

Verbindingen
-
Vervoerders
-
Minimum prijs
-
Maximale prijs
-

Oosterbeek - Arnhem

Maandelijks

Beste prijzen voor de maand

NS-logo
NS
Reistijd: 4 min
Oosterbeek - Arnhem Centraal
00:02 - 00:06
2,30 €
NS-logo
NS
Reistijd: 5 min
Oosterbeek - Arnhem Centraal
07:35 - 07:40
2,30 €
NS-logo
NS
Reistijd: 4 min
Oosterbeek - Arnhem Centraal
08:01 - 08:05
2,30 €
NS-logo
NS
Reistijd: 5 min
Oosterbeek - Arnhem Centraal
09:05 - 09:10
2,30 €
NS-logo
NS
Reistijd: 5 min
Oosterbeek - Arnhem Centraal
10:01 - 10:06
2,30 €
NS-logo
NS
Reistijd: 4 min
Oosterbeek - Arnhem Centraal
11:01 - 11:05
2,30 €
NS-logo
NS
Reistijd: 4 min
Oosterbeek - Arnhem Centraal
12:01 - 12:05
2,30 €