• Enkele reis
  • Retour

Vind een trein van Zoetermeer naar Voorburg

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Vind het goedkoopste treinkaartje voor je reis

Door Trein

Vandaag

Door Trein

Morgen

Door Trein

2 Dagen

Rentalcars.com

Vind goedkope autoverhuur in Voorburg.

Treinen van Zoetermeer naar Voorburg

virail helpt je bij het vinden van de dienstregeling en prijzen van alle treinen van Zoetermeer naar Voorburg.

Het traject van Zoetermeer naar Voorburg wordt dagelijks gereden door 0 treinen vertrekkend van naar het station in Zoetermeer naar in de stations in Voorburg.

De gemiddelde reisduur bedraagt . De eerste trein vertrekt om .

Reisdetails

Afstand 9 km
NS-logo
NS
Reistijd: 8 min
Zoetermeer - Voorburg
00:06 - 00:14
2,50 €
NS-logo
NS
Reistijd: 8 min
Zoetermeer - Voorburg
00:36 - 00:44
2,50 €
NS-logo
NS
Reistijd: 8 min
Zoetermeer - Voorburg
00:59 - 01:07
2,50 €
NS-logo
NS
Reistijd: 8 min
Zoetermeer - Voorburg
06:06 - 06:14
2,50 €
NS-logo
NS
Reistijd: 8 min
Zoetermeer - Voorburg
06:36 - 06:44
2,50 €
NS-logo
NS
Reistijd: 7 min
Zoetermeer - Voorburg
06:52 - 06:59
2,50 €
NS-logo
NS
Reistijd: 8 min
Zoetermeer - Voorburg
07:06 - 07:14
2,50 €

Stations van vertrek

Zoetermeer

Stations van bestemming

Voorburg
Logo