Brussel naar De Panne Trein
Download onze app gratis
Al uw reisbehoeften op één plek
Vind het goedkoopste treinkaartje voor je reis
Zeker uw ticket vandaag en krijg de beste deals!
Brussel naar De Panne door trein
De reis van Brussel naar De Panne door trein is 126,07 km en duurt 2 uur en 46 min. Er zijn 18 verbindingen per dag, met het eerste vertrek om 00:18 en de laatste om 21:07. Het is mogelijk om te reizen van Brussel naar De Panne door trein voor slechts € 14,60 of zoveel als € 31,85. De beste prijs voor deze reis is € 14,60.
| Laagste prijs | € 14,60 |
| Reisduur | 2 uur en 46 min |
| Aansluiting per dag | DB - Intercity 18 |
| Laagste prijs | DB - Intercity € 14,60 |
| Hoogste prijs | DB - Intercity € 31,85 |
| Eerste vertrek | DB - Intercity 00:18 |
| Laatste vertrek | DB - Intercity 21:07 |
| Afstand | DB - Intercity 126,07 km |
| Vertrek | DB - Intercity Brussel |
| Aankomst | DB - Intercity De Panne |
| Vervoerders | DB - Intercity DB - Intercity |

Be the first to have an
AI Travel Companion


Be the first to have an AI Travel Companion



Prijs naarmate vertrekdatum nadert
Treinmaatschappijen kunnen hogere ticketprijzen rekenen naarmate de vertrekdatum nadert. Prijzen in de komende dagen kunnen variëren van ongeveer € 24,00 tot € 37,91, maar kunnen aan verandering onderhevig zijn. Ons advies is om zo vroeg mogelijk te boeken om mogelijk tot 37% op uw reis te besparen!
Beste tijd om goedkope treinkaartjes te boeken van Brussel naar De Panne
De goedkoopste Brussel - De Panne treinkaartjes zijn te vinden voor slechts € 24,00 als je geluk hebt, of € 27,12 gemiddeld. Het duurste ticket kan maar liefst € 29,80 kosten.
Vind de beste dag om met de trein naar De Panne te reizen
Als u met de trein naar De Panne reist, kunt u, als u drukte wilt vermijden, controleren hoe vaak onze klanten in de komende 30 dagen reizen met behulp van de onderstaande grafiek. Gemiddeld liggen de spitsuren om te reizen tussen 6.30 en 9.00 uur 's ochtends of tussen 16.00 en 19.00 uur 's avonds. Houd hier rekening mee wanneer u naar uw vertrekpunt reist, aangezien u mogelijk wat extra tijd nodig heeft om aan te komen, vooral in grote steden!
Brussel tot De Panne CO2-uitstoot door Trein
Is er iets dat we kunnen verbeteren?