• Enkele reis
  • Retour

Zoek naar accommodatie met Booking.com

Vind een bus van Amsterdam naar Schiphol Vertrek van 6,50 €

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Vind het goedkoopste treinkaartje voor je reis

Door Bus

Vandaag

Door Bus

Morgen

Door Bus

2 Dagen

Rentalcars.com

Vind goedkope autoverhuur in Schiphol.

Bussen van Amsterdam naar Schiphol

virail helpt je bij het vinden van de dienstregeling en prijzen van alle bussen van Amsterdam naar Schiphol.

Het traject van Amsterdam naar Schiphol wordt dagelijks gereden door bus 271 vertrekkend van van het station Amsterdam Schiphol Airport naar naar de stations in Amsterdam Schiphol Knooppunt Noord, Amsterdam Schiphol Cateringweg.

De gemiddelde duur van de reis bedraagt 8 min. De eerste bus vertrekt om 00:12. De laatste bus vertrekt om 23:54.

Amsterdam tot Schiphol door bus

Beste prijs 6,50 €
Reistijd 8 min
Dagelijkse verbindingen 271
Eerste vertrek 00:12
Laatste vertrek 23:54
Afstand 13 km

Routeoverzicht met bus

Verbindingen
271
Vervoerders
1
Minimum prijs
6,50 €
Maximale prijs
6,50 €
Amsterdam Airport Express-logo
Amsterdam Airport Express
Reistijd: 10 min
Amsterdam Schiphol Airport - Amsterdam Schiphol Cateringweg
00:12 - 00:22
6,50 €
Amsterdam Airport Express-logo
Amsterdam Airport Express
Reistijd: 9 min
Amsterdam Schiphol Airport - Amsterdam Schiphol Knooppunt Noord
00:12 - 00:21
6,50 €
Amsterdam Airport Express-logo
Amsterdam Airport Express
Reistijd: 10 min
Amsterdam Schiphol Airport - Amsterdam Schiphol Cateringweg
00:44 - 00:54
6,50 €
Amsterdam Airport Express-logo
Amsterdam Airport Express
Reistijd: 9 min
Amsterdam Schiphol Airport - Amsterdam Schiphol Knooppunt Noord
00:44 - 00:53
6,50 €
Amsterdam Airport Express-logo
Amsterdam Airport Express
Reistijd: 8 min
Amsterdam Schiphol Airport - Amsterdam Schiphol Cateringweg
05:27 - 05:35
6,50 €
Amsterdam Airport Express-logo
Amsterdam Airport Express
Reistijd: 7 min
Amsterdam Schiphol Airport - Amsterdam Schiphol Knooppunt Noord
05:27 - 05:34
6,50 €
Amsterdam Airport Express-logo
Amsterdam Airport Express
Reistijd: 7 min
Amsterdam Schiphol Airport - Amsterdam Schiphol Knooppunt Noord
05:42 - 05:49
6,50 €