• Enkele reis
  • Retour

Zoek naar accommodatie met Booking.com

Vind een trein van Amsterdam naar Alkmaar

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Vind het goedkoopste treinkaartje voor je reis

Door Trein

Vandaag

Door Trein

Morgen

Door Trein

2 Dagen

Rentalcars.com

Vind goedkope autoverhuur in Alkmaar.

Reisdetails

Afstand 30 km

Treinen van Amsterdam naar Alkmaar

virail helpt je bij het vinden van de dienstregeling en prijzen van alle treinen van Amsterdam naar Alkmaar.

Het traject van Amsterdam naar Alkmaar wordt dagelijks gereden door 0 treinen vertrekkend van naar het station in Amsterdam Centraal naar in de stations in Alkmaar.

De gemiddelde reisduur bedraagt . De eerste trein vertrekt om .

Stations van vertrek

Amsterdam Centraal

Stations van bestemming

Alkmaar

CO2-uitstoot voor deze route

Vlucht
8.835kg
Trein
0.434kg
Bus
2.108kg
Auto
1.519kg
NS-logo
NS
Reistijd: 37 min
Amsterdam Centraal - Alkmaar
00:09 - 00:46
7,60 €
NS-logo
NS
Reistijd: 1 uur 22 min
Amsterdam Centraal - Alkmaar
00:13 - 01:35
7,60 €
NS-logo
NS
Reistijd: 2 uur 13 min
Amsterdam Centraal - Alkmaar
00:23 - 02:36
7,60 €
NS-logo
NS
Reistijd: 1 uur 41 min
Amsterdam Centraal - Alkmaar
01:20 - 03:01
7,60 €
NS-logo
NS
Reistijd: 45 min
Amsterdam Centraal - Alkmaar
05:17 - 06:02
7,60 €
NS-logo
NS
Reistijd: 45 min
Amsterdam Centraal - Alkmaar
05:43 - 06:28
7,60 €
NS-logo
NS
Reistijd: 37 min
Amsterdam Centraal - Alkmaar
06:09 - 06:46
7,60 €

Logo