• Enkele reis
  • Retour

Zoek naar accommodatie met Booking.com

Vind een trein van Amsterdam naar Delft

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Vind het goedkoopste treinkaartje voor je reis

Door Trein

Vandaag

Door Trein

Morgen

Door Trein

2 Dagen

Rentalcars.com

Vind goedkope autoverhuur in Delft.

Reisdetails

Afstand 55 km

Treinen van Amsterdam naar Delft

virail helpt je bij het vinden van de dienstregeling en prijzen van alle treinen van Amsterdam naar Delft.

Het traject van Amsterdam naar Delft wordt dagelijks gereden door 0 treinen vertrekkend van naar het station in Amsterdam Centraal naar in de stations in Delft.

De gemiddelde reisduur bedraagt . De eerste trein vertrekt om .

Ticket prijs Amsterdam - Delft dagelijks

 
Vandaag
Morgen
Over 2 dagen
Over 3 dagen
Over 4 dagen
Over 5 dagen
Over 6 dagen
Meer
Meer
3,99 €
Meer
Meer
Meer
Meer
4 €
Meer
Meer
Meer
Meer
Meer
Meer
NS-logo
NS
Reistijd: 1 uur 1 min
Amsterdam Centraal - Delft
00:04 - 01:05
13,20 €
NS-logo
NS
Reistijd: 1 uur 3 min
Amsterdam Centraal - Delft
00:35 - 01:38
13,20 €
NS-logo
NS
Reistijd: 1 uur
Amsterdam Centraal - Delft
01:45 - 02:45
13,20 €
NS-logo
NS
Reistijd: 59 min
Amsterdam Centraal - Delft
02:46 - 03:45
13,20 €
NS-logo
NS
Reistijd: 59 min
Amsterdam Centraal - Delft
03:46 - 04:45
13,20 €
NS-logo
NS
Reistijd: 1 uur
Amsterdam Centraal - Delft
04:46 - 05:46
13,20 €
NS-logo
NS
Reistijd: 57 min
Amsterdam Centraal - Delft
05:54 - 06:51
13,20 €

Logo