• Enkele reis
  • Retour

Zoek naar accommodatie met Booking.com

Vind een trein van Amsterdam naar Purmerend

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Vind het goedkoopste treinkaartje voor je reis

Door Trein

Vandaag

Door Trein

Morgen

Door Trein

2 Dagen

Rentalcars.com

Vind goedkope autoverhuur in Purmerend.

Reisdetails

Afstand 15 km

Treinen van Amsterdam naar Purmerend

virail helpt je bij het vinden van de dienstregeling en prijzen van alle treinen van Amsterdam naar Purmerend.

Het traject van Amsterdam naar Purmerend wordt dagelijks gereden door 0 treinen vertrekkend van naar het station in Amsterdam Centraal naar in de stations in Purmerend.

De gemiddelde reisduur bedraagt . De eerste trein vertrekt om .

NS-logo
NS
Reistijd: 25 min
Amsterdam Centraal - Purmerend
00:23 - 00:48
5,10 €
NS-logo
NS
Reistijd: 25 min
Amsterdam Centraal - Purmerend
00:53 - 01:18
5,10 €
NS-logo
NS
Reistijd: 25 min
Amsterdam Centraal - Purmerend
01:53 - 02:18
5,10 €
NS-logo
NS
Reistijd: 38 min
Amsterdam Centraal - Purmerend
06:43 - 07:21
5,10 €
NS-logo
NS
Reistijd: 38 min
Amsterdam Centraal - Purmerend
07:43 - 08:21
5,10 €
NS-logo
NS
Reistijd: 40 min
Amsterdam Centraal - Purmerend
08:11 - 08:51
5,10 €
NS-logo
NS
Reistijd: 38 min
Amsterdam Centraal - Purmerend
08:43 - 09:21
5,10 €

Logo