• Enkele reis
  • Retour

Zoek naar accommodatie met Booking.com

Vind een trein van Rotterdam naar Dordrecht

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Vind het goedkoopste treinkaartje voor je reis

Door Trein

Vandaag

Door Trein

Morgen

Door Trein

2 Dagen

Rentalcars.com

Vind goedkope autoverhuur in Dordrecht.

Reisdetails

Afstand 18 km

Treinen van Rotterdam naar Dordrecht

virail helpt je bij het vinden van de dienstregeling en prijzen van alle treinen van Rotterdam naar Dordrecht.

Het traject van Rotterdam naar Dordrecht wordt dagelijks gereden door 0 treinen vertrekkend van naar het station in Rotterdam Centraal naar in de stations in Dordrecht.

De gemiddelde reisduur bedraagt . De eerste trein vertrekt om .

NS-logo
NS
Reistijd: 14 min
Rotterdam Centraal - Dordrecht
00:02 - 00:16
4,40 €
NS-logo
NS
Reistijd: 16 min
Rotterdam Centraal - Dordrecht
00:21 - 00:37
4,40 €
NS-logo
NS
Reistijd: 23 min
Rotterdam Centraal - Dordrecht
00:30 - 00:53
4,40 €
NS-logo
NS
Reistijd: 16 min
Rotterdam Centraal - Dordrecht
00:51 - 01:07
4,40 €
NS-logo
NS
Reistijd: 14 min
Rotterdam Centraal - Dordrecht
01:02 - 01:16
4,40 €
NS-logo
NS
Reistijd: 1 uur 1 min
Rotterdam Centraal - Dordrecht
05:31 - 06:32
4,40 €
NS-logo
NS
Reistijd: 23 min
Rotterdam Centraal - Dordrecht
06:56 - 07:19
4,40 €

Logo