• Enkele reis
  • Retour

Zoek naar accommodatie met Booking.com

Vind een trein van Rotterdam naar Breda

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Vind het goedkoopste treinkaartje voor je reis

Door Trein

Vandaag

Door Trein

Morgen

Door Trein

2 Dagen

Rentalcars.com

Vind goedkope autoverhuur in Breda.

Reisdetails

Afstand 43 km

Treinen van Rotterdam naar Breda

virail helpt je bij het vinden van de dienstregeling en prijzen van alle treinen van Rotterdam naar Breda.

Het traject van Rotterdam naar Breda wordt dagelijks gereden door 0 treinen vertrekkend van naar het station in Rotterdam Centraal naar in de stations in Breda.

De gemiddelde reisduur bedraagt . De eerste trein vertrekt om .

NS-logo
NS
Reistijd: 32 min
Rotterdam Centraal - Breda
00:02 - 00:34
9,50 €
NS-logo
NS
Reistijd: 32 min
Rotterdam Centraal - Breda
01:02 - 01:34
9,50 €
NS-logo
NS
Reistijd: 1 uur 57 min
Rotterdam Centraal - Breda
05:32 - 07:29
9,50 €
NS-logo
NS
Reistijd: 25 min
Rotterdam Centraal - Breda
07:14 - 07:39
9,50 €
NS-logo
NS
Reistijd: 25 min
Rotterdam Centraal - Breda
07:44 - 08:09
9,50 €
NS-logo
NS
Reistijd: 25 min
Rotterdam Centraal - Breda
08:14 - 08:39
9,50 €
NS-logo
NS
Reistijd: 25 min
Rotterdam Centraal - Breda
08:44 - 09:09
9,50 €

Logo