• Enkele reis
  • Retour

Zoek naar accommodatie met Booking.com

Vind een trein van Rotterdam naar Leiden

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Vind het goedkoopste treinkaartje voor je reis

Door Trein

Vandaag

Door Trein

Morgen

Door Trein

2 Dagen

Rentalcars.com

Vind goedkope autoverhuur in Leiden.

Reisdetails

Afstand 26 km

Treinen van Rotterdam naar Leiden

virail helpt je bij het vinden van de dienstregeling en prijzen van alle treinen van Rotterdam naar Leiden.

Het traject van Rotterdam naar Leiden wordt dagelijks gereden door 0 treinen vertrekkend van naar het station in Rotterdam Centraal naar in de stations in Leiden Centraal.

De gemiddelde reisduur bedraagt . De eerste trein vertrekt om .

Stations van vertrek

Rotterdam Centraal

Stations van bestemming

Leiden Centraal

CO2-uitstoot voor deze route

Vlucht
7.695kg
Trein
0.378kg
Bus
1.836kg
Auto
1.323kg
NS-logo
NS
Reistijd: 33 min
Rotterdam Centraal - Leiden Centraal
00:12 - 00:45
7,40 €
NS-logo
NS
Reistijd: 44 min
Rotterdam Centraal - Leiden Centraal
01:00 - 01:44
7,40 €
NS-logo
NS
Reistijd: 42 min
Rotterdam Centraal - Leiden Centraal
02:00 - 02:42
7,40 €
NS-logo
NS
Reistijd: 42 min
Rotterdam Centraal - Leiden Centraal
03:00 - 03:42
7,40 €
NS-logo
NS
Reistijd: 42 min
Rotterdam Centraal - Leiden Centraal
04:00 - 04:42
7,40 €
NS-logo
NS
Reistijd: 33 min
Rotterdam Centraal - Leiden Centraal
05:12 - 05:45
7,40 €
NS-logo
NS
Reistijd: 54 min
Rotterdam Centraal - Leiden Centraal
05:21 - 06:15
7,40 €

Logo