• Enkele reis
  • Retour

Vind een trein van Rotterdam naar Roosendaal

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Vind het goedkoopste treinkaartje voor je reis

Door Trein

Vandaag

Door Trein

Morgen

Door Trein

2 Dagen

Rentalcars.com

Vind goedkope autoverhuur in Roosendaal.

Treinen van Rotterdam naar Roosendaal

virail helpt je bij het vinden van de dienstregeling en prijzen van alle treinen van Rotterdam naar Roosendaal.

Het traject van Rotterdam naar Roosendaal wordt dagelijks gereden door 0 treinen vertrekkend van naar het station in Rotterdam Centraal naar in de stations in Roosendaal.

De gemiddelde reisduur bedraagt . De eerste trein vertrekt om .

Rotterdam tot Roosendaal door trein

Afstand 44 km

Routeoverzicht met train

Verbindingen
-
Vervoerders
-
Minimum prijs
-
Maximale prijs
-
NS-logo
NS
Reistijd: 47 min
Rotterdam Centraal - Roosendaal
00:21 - 01:08
10,80 €
NS-logo
NS
Reistijd: 57 min
Rotterdam Centraal - Roosendaal
05:26 - 06:23
10,80 €
NS-logo
NS
Reistijd: 49 min
Rotterdam Centraal - Roosendaal
05:44 - 06:33
10,80 €
NS-logo
NS
Reistijd: 1 uur 2 min
Rotterdam Centraal - Roosendaal
05:51 - 06:53
10,80 €
NS-logo
NS
Reistijd: 38 min
Rotterdam Centraal - Roosendaal
06:21 - 06:59
10,80 €
NS-logo
NS
Reistijd: 57 min
Rotterdam Centraal - Roosendaal
06:26 - 07:23
10,80 €
NS-logo
NS
Reistijd: 40 min
Rotterdam Centraal - Roosendaal
06:51 - 07:31
10,80 €